Sneakers and More Mağaza Tanıtımı

Asics, Onitsuka Tiger ve Superga markalarına ev sahipliği yapan “Sneakers And More” un 2. Mağazası Mecidiyeköy Trump Towers’ta açıldı. Daha önce Beyoğlu mağazası ile tanıştığımız “Sneakers and More” geniş Asics koşu ayakkabısı gamı ile biz koşucuları yakından ilgilendiren bir isim.

S&M-magaza-dis

Trump Cadde üzerindeki mağaza

Geyik Koşuları ve İznik Ultra Maratonu gibi yarışlara da ana sponsor olan Asics, hem yol koşusu hem de patika koşusu için teknik ayakkabılar üretiyor.

DSC03361

Renkli ve modern tasarımları ile göze çarpan ayakkabılarda çeşitli alt kategoriler mevcut; destekli modeller (structured), yastıklaması ön planda olan modeller (cushioning), doğal yapıdaki modeller (natürel), patika koşu ayakkabıları (trail) gibi modellerin yanı sıra tenis ve voleybol ayakkabılarını da bu mağazalarda bulabiliyoruz.

Beyoğlu'ndaki İlk Mağaza

Beyoğlu’ndaki İlk Mağaza

Trump Alışveriş Merkezi’nin en üstünde teras katı var. Bu alandaki mağazalar sanki birer konteynermiş gibi tasarlanmış. Sağa sola rastgele konulmuş konteynerler havasındaki bu mağazalar arasında açık havada dolaşıyorsunuz. Alanın adı da buradan geliyor; “Trump Cadde” İlk gittiğinizde yönünüzü bulmak zor olabilir, zira koridorlar ve mağazalar biraz fazla üstüste, alıştığımız AVM yapısından farklı. Gene de “Sneakers and More” iki tarafı komple vitrin camı olan ferah bir mağaza. Ayakkabıların sergilenmesi güzel, marka ve kategorilere göre bir dizilim yapılmış. Mağaza personeli cana yakın ve yardımcı. Bu kadar koşu ayakkabısı satan bir mağazada bir de koşu bandı olsaymış diye aklımdan geçtiyse de mağazaya tanınan toplam oturum alanını düşününce bunun pek de kolay olmadığını fark ettim.

Lighten_up_LR

Hafif serinin güzel posteri

Özetle Trump Towers teras katında Trump Cadde alanında yer alan “Sneakers and More” şehrin göbeğinde, araba veya metro ile kolay ulaşılabilecek bir konumda, Mecidiyeköy’e 3 dakika yürüme uzaklığında bir mağaza ve Asics koşu ayakkabıları ile buluşmak için doğru adres.

iznik

Asics sponsorluğundaki İznik Orhangazi Ultra kadınlar birincisi Amy Sproston

banner-980x350

Asics’in sponsorluğundaki Belgrad Ormanı Geyik Koşuları, patikalarda koşuya davet ediyor

Ilgaz Kuruyazici

Yazar hakkında: Ilgaz Kuruyazıcı

Yemekten vazgeçmeden kilolardan nasıl vazgeçsem derken kendimi sokaklarda koşarken buldum. 5 maraton koştuktan sonra ultra maraton işinin daha keyifli olduğunu keşfedip, daha uzun mesafeler koşmaya yöneldim. Bırakın başkasını kendimle bile mücadele etmekten hiç hoşlanmam, tek takıntım ormana dalıp saatlerce koşmak. Gerisi fasa fiso. Hayatta şu koşmak kadar yaparken sevmediğim ama yapmadığım zaman da özlediğim başka bir şey yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir